نتورک مارکتینگ

رهبری در نتورک

رهبری در نتورک

چند مرحله برای رهبر شدن در بازاریابی شبکه‌ای. یک اشتباه بزرگ که بسیاری از بازاریابان شبکه مرتکب می‌شوند این است که آن‌ها خود را به عنوان رهبر جای نمی‌دهند. رهبر شدن یکی از بهترین کارهایی است که می‌توانید برای شهرت و نام تجاری خود در بازاریابی شبکه انجام دهید زیرا افراد جذب می‌شوند و همچنین از شما یاد می‌گیرند که با شما تجارت کنند.

بیایید با آن روبرو شویم، ما در دنیایی متشکل از پیروان زندگی می‌کنیم. بیشتر افراد به سادگی نمی‌خواهند رهبری کنند یا فقط نمی‌خواهند کار لازم را انجام دهند تا خود را به عنوان یک رهبر توسعه دهند. اگر می‌خواهید کسب و کار خود را با موفقیت انجام دهید، همچنین افراد زیادی را جذب کنید و فروش زیادی کسب کنید، باید به همه نشان دهید که شما یک رهبر هستید.

رهبری در نتورک

روش های موفقیت رهبری در نتورک

  • به دیگران ارزش اضافه کنید و آموزش دهید.

از مطالب به شکل فیلم، وبلاگ، فایل صوتی، ایمیل و غیره استفاده کنید تا به طور مداوم نکاتی را به مردم ارائه دهید و به آن‌ها استراتژی‌های اساسی را آموزش دهید که به آن‌ها کمک کند و شما را به عنوان متخصص ببینند. اگر نمی‌دانید محتوایی که مخاطبانتان نیاز دارند چیست، به مشکلات و سؤالاتی که افراد در صنعت شما دارند فکر کنید و آن‌ها را حل کنید.

  • از آنچه رهبران دیگر در صنعت شما انجام می‌دهند، الگو برداری کنید.

افرادی را پیدا کنید که دنبال کنندگانی در اطراف شما ایجاد کرده‌اند و آن‌ها را مطالعه کنید. بعد از آن‌ها الگو بگیرید و خودتان شروع به زیر سازی کنید. چرخ را دوباره اختراع نکنید و همه چیز را پیچیده نکنید. شما نباید همه چیز را خودتان درست کنید.

  • هر روز مطالعه کنید و خود را توسعه دهید.

می‌توانید هر روز یک فصل از یک کتاب بزرگی را بخوانید یا به فایل‌های صوتی لیدرهای بزرگ گوش کنید. توسعه فردی کلید رهبری موفق است.

  • برنامه زنده‌ای را هر هفته میزبانی کنید.

حداقل یک بار در هفته برای سرپرستی و یا تیم خود یک وبینار زنده، تماس کنفرانسی و غیره انجام دهید. هنگامی که شما هر هفته میزبان چیزی زنده هستید، مردم شما را به عنوان رهبری می‌بینند که وظیفه کمک به دیگران برای موفقیت را دارد. علاوه بر این شما با انجام مداوم این کار مهارت‌های سخنرانی/ارائه خوبی خواهید یافت.

  • نتایجتان را پست کنید.

چیزی که واقعاً برای مردم ثابت می‌کند که شما یک رهبر هستید، این است که از افراد دیگر بخواهید برای شما توضیح دهند که شما چه تأثیری بر زندگی آن‌ها دارید. همچنین، هنگامی که به نتیجه می‌رسید، نرخ تبدیل بالا، تعداد زیادی فروش، اثبات این مطلب را پست کنید که دیگران آن را ببینند. این باعث می شود مردم آنچه شما دارید را بخواهند و سعی کنند با شما تجارت کنند.

  • به خود اطمینان داشته باشید.

اعتماد به نفس نیرویی قدرتمند است و وقتی مردم آن را در رفتار شما می‌بینند، مورد توجه آن‌ها قرار می گیرید و نسبت به شما کنجکاو می‌شوند. فکر کنید که رهبران مورد علاقه شما در موقعیت‌های مختلف چگونه رفتار می‌کنند، اما شخصیت خودتان را به آن اضافه کنید.

رهبری در نتورک (1)

نتیجه

تبدیل شدن به یک رهبر در بازاریابی شبکه‌ ای یکی از بزرگترین نکاتی است که می‌توانید برای خودتان داشته باشید. این امر مشتری و شرکای تجاری را به سمت شما جذب می‌کند و کار شما را بسیار ساده‌تر می‌کند. در مورد آن فکر کنید. رهبران همیشه کسانی هستند که بیش از هر کس از چیزهای ظریف زندگی لذت می‌برند.

1 دیدگاه برای “رهبری در نتورک

  1. مجتبی جوادپور گفت:

    مرجع بازاریابی شبکه ای، این سایت خواهد بود… نتورک مارکتینگ ایران از این سایت بهره خواهند برد….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *