محصولات تکسو

هلدینگ محصولات تکسو تولید کننده محصولات و خدمات مصرفی مشتریان با استفاده از توان تولید ملی است. این شرکت به عنوان یک تولیدکننده محصولات ارگانیک محور فعالیت دارد.

تکسو در حوزه‌های تولید نوشیدنی‌های گرم مانند چای، دمنوش و قهوه، ادویه و چاشنی‌های خوراکی، عسل، محصولات مراقبت شخصی مانند: مراقبت از بدن، مراقبت از مو، زیبایی و غیره مطابق با استانداردهای جهانی فعالیت می کند.

حوزه فعالیت شرکت تکسو تلاش کاران سرمایه وزین (ت.ک.س.و – تکسو)، با مجوزهای قانونی فعالیت در بازار شامل فعالیت‌هایی از تولید تا فروش محصولات متنوعی از جمله مواد غذایی، لوازم آرایشی و بهداشتی است که ارتقای کیفی زندگی و سلامت مردم عزیز ایران هدف اصلی آن است.

تولید در این ردیف‌های کالایی، امکان ویژه‌ای است که می‌توان به کمک آن بسیاری از کالاهای مصرفی جامعه را با بهره‌گیری از دانش و تخصص تأمین کرد.

معرفی شرکت تکسو و محصولات تکسو

شرکت تکسو مفتخر است که بسیاری از محصولات را برای اولین بار در ایران تولید کرده است.

هدف والای هلدینگ تکسو حمایت از تولید ملی و صادرات، کارآفرینی و استفاده از تجربه بازاریابان و فروشندگان کهنه‌کار و به کار بستن آن با روش‌های نوین بازاریابی جهانی است.

این شرکت بزرگ همواره در تلاش است که دسترسی همگانی به اقلام مورد نیازشان به راحتی امکان‌پذیر باشد. و با ایجاد فرصت کسب و کاری سالم به صورت پاره وقت یا تمام وقت برای افراد جامعه به همگان سود برساند.

کسب درآمد اینترنتی را می توانید با محصولات تکسو تجربه نمایید.

این امکان ویژه به این معناست که این خانواده یک فرصت تجاری مطمئن در مسیر کسب و کار پایدار اجتماعی ایجاد کند تا شرایطی برابر برای هر فرد با هر میزان تلاش و کوششی بتواند در مسیر زندگی حرفه‌ای و شخصی خود با موفقیت قدم بردارد.

شرکت تکسو مفتخر به ساختن مسیر نوین و جذابی در فروش است. که با در نظر گرفتن فرصت برابر برای همه افراد، مسیر سالمی برای رسیدن این خانواده به مشاغل جذاب و پردرآمد است.

در راستای تولید محصولات تکسو با کیفیت که دارای قیمتی اقتصادی هستند و کمک به هر چه بیش‌تر صرفه جویی در زمان افراد، با پشتوانه دانش و تخصص، این هلدینگ از سال 1394 کارخانجات تولیدی خود را افتتاح نموده است.

امروزه محصولات تکسو در بسترهای مناسب تولید و از طریق مشاورین فروش سازمان به دست مصرف کننده نهایی می‌رسد. رسالت محوری تکسو تولید محصولات برتر، ارائه کیفیت بی‌رقیب و پشتیبانی حرفه‌ای خدمات و محصولات است.

چای دارچین تکسو

برند تکسو و هدف آن

تکسو تنها در یک نام تجاری و برند خلاصه نشده است. و با تکیه بر راه پیموده شده و تجربیات کسب شده، همواره در تلاش است که پیشرو باشد. باور و ایمان به مسیرمان و اعتقاد به اهداف سازنده در کنار دانش، خلاقیت و تفکر سازنده سرمایه پر ارزش ماست که ما را در پیمودن راه شکوفایی، هر روز محکم‌تر به جلو می‌راند.

همچنین لازم به ذکر است که شما می توانید با گذراندن دوره های آموزش بازاریابی شبکه ای رایگان یکسری از محصولات خود را به راحتی بفروشید. محصولات تکسو، از جمله محصولاتی هستند که از طریق بازاریابی شبکه ای، فروش خوبی دارند. به طور کلی بازاریابی شبکه ای، امروزه جزء مشاغل پر درآمد می باشد.

تغییری که از راه ما ایجاد می‌شود، عامل مهم برداشتن قدم‌های راسخ‌تر ماست.

شرکت تکسو همواره در حال بهبود فرآیندها و توسعه کارخانجات خود است تا بتواند اکثر نیازهای مصرفی مشتریان خود را رفع کند.

اساسی‌ترین حلقه موفقیت آموزش است که گروه آموزشی مجموعه تکسو و مرکز جامع آموزش‌های تکمیلی، کلید موفقیت و تفاوت در کسب و کار مشاوران مجموعه ماست. هدف، توسعه و پیشرفت همه جانبه افراد در کنار یکدیگر با پشتیبانی حرفه‌ایست. 

از این رو گروه علی مقدم کیا برای بالا بردن اطلاعات شما در حوزه نتورک مارکتینگ مطالب آموزشی کاربردی ارائه داده است، شما می توانید مطالعه خود را از مقاله آموزش مقدماتی بازاریابی شبکه ای

آغاز کنید.

رسالت تکسو

رسالت محوری تکسو در تولید، ارائه بهترین کیفیت محصولات و خدمات با رعایت تمامی قوانین بهداشتی است. که تنها با کسب دانش و تخصص لازم و سعی بی‌وقفه همکاران پرتلاش سازمان میسر شده است.

هلدینگ تکسو بیش از 150 پرسنل رسمی ستادی و پشتیبانی در سراسر کشور دارد. که با همراهی متخصصان برتر کشوری مسیر رونق صنعت و تجارت را مهیا کرده است. بیش از هزاران نفر به عنوان مشاور فروش نیز در اقصی نقاط کشور به صورت فعال مشغول فعالیت هستند.

من (علی مقدم کیا ) به عنوان یکی از اعضای خانواده بزرگ تکسو، به همکاری با این هلدینگ خلاق و پیشرو، افتخار می‌کنم.

 

فهرست