[vc_row bg_type=”bg_color” bg_override=”full” full_width=”stretch_row_content” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22font-family%22%3A%22IRANSansWeb%22%2C%22padding-top%22%3A%2240px%22%2C%22padding-bottom%22%3A%2240px%22%7D%7D” bg_color_value=”#1e1f4d”][vc_column css=”.vc_custom_1589377453848{padding-right: 100px !important;padding-bottom: 30px !important;padding-left: 100px !important;}” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_sticky_column=”false” parallax_scroll=”no” mobile_reset_margin=”no” tablet_reset_margin=”no”][vc_column_text css=”.vc_custom_1589377541125{padding-top: 60px !important;padding-right: 40px !important;padding-left: 40px !important;background-color: #1e1f4d !important;}” text_larger=”no”]

فروش مستقیم و بازاریابی تعاملی، کسب‌و‌کاری دیرین و شناخته شده در ارائه و معرفی محصولات و خدمات در سراسر جهان است. با استفاده از ظرفیت فروش مستقیم رابطه‌ای سازنده، مستمر و رو در رو میان سه بستر تولید، پشتیبانی و عرضه محصولات بوجود می‌آید. ارتباط مستقیم مصرف کننده نهایی با فرآیند تولید با حذف واسطه‌های غیر ضروری، سعی بر آن دارد تا با ارائه بالاترین کیفیت محصول، قیمت نهایی را برای مصرف کننده نهایی کنترل و مدیریت کند. با در اختیار داشتن محصولات مطابق با استانداردهای جهانی، شرایط ایجاد یک کسب و کار مستمر را خواهیم داشت.

در دهه گذشته و با استناد به گسترش فضای مجازی و استفاده از اینترنت و سهولت در فرآیند خرید بر خط، قوانین و شرایط همکاری مجازی در نهادهای قانون‌گذاری مرتبط در دستگاه‌های قضایی و نظارتی تصویب و اجرایی شده است. در این میان بستر کسب و کار بازاریابی شبکه‌ای بصورت کامل در کشور نهادینه و تایید شده‌است. شرکت تلاش کاران سرمایه وزین که به اختصار “تکسو” نامیده می‌شود در سال 1388 تاسیس شد. در سال 1390 مجموعه تکسو بعنوان یکی از پیشگامان بازاریابی و فروش مستقیم در ایران تمامی مجوزهای بازاریابی شبکه‌ای را از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت کرد. در سال 1394 و بلافاصله پس از تصویب آیین نامه اجرای چگونگی صدور و تمدید پروانه کسب موضوع تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی، شرکت تلاش کاران سرمایه وزین موفق به اخذ پروانه کسب فعالیت بازاریابی شبکه‌ای شد.


تکسو یک مرکز تجاری چند وجهی است. فعالیت ما بعنوان یک تولید کننده محصولات و خدمات مصرفی مشتریان حاکی از توان تولیدی ملی دارد. بعنوان یک تولیدگر، تکسو در بستر تولید نوشیدنی‌های گرم مانند چای، دمنوش و قهوه، ادویه و چاشنی‌های خوراکی، عسل و مشتقات آن، مراقبت شخصی شامل: مراقبت از بدن، مراقبت از مو، زیبایی و… فعالیت دارد. هر فرآیند تولید، محصولات تکسو مطابق با استانداردهای جهانی پیاده‌سازی و با رعایت تمامی قوانین بهداشتی و مجوزهای قانونی در بازار عرضه می‌شود. رسالت محوری تکسو در تولید ارائه بالاترین کیفیت و در اختیار قراردادن بهترین خدمات است. این مهم جز با تلاشی بی‌وقفه و کسب دانش و تخصص در هر جا که باشد،میسر نخواهد شد.

از همین رو شرکت تلاش کاران سرمایه وزین (ت.ک.س.و) به شماره ثبت 413587 در زمینه تولید، ارائه و فروش محصولات و برندهای مختلفی از جمله مواد غذایی، لوازم آرایشی و بهداشتی و غیره با رویکرد سلامت محور و ارتقای کیفی زندگی انسان‌ها فعالیت می‌کند. تولید در ردیف‌های کالایی ذکر شده یک امکان ویژه است که می‌تواند بسیاری از کالاهای مصرفی جامعه را با بهره‌گیری از دانش و تخصص در کنار ارائه کیفیت برتر و خلاقیت محور تولید و تامین کند. افتخار آن‌ را داشته‌ایم، در طی این مسیر طولانی بسیاری از محصولات و کالاهای مصرفی جامعه را برای اولین بار در ایران تولید کنیم و در تمامی این موارد اندیشه همکاران شما در مجموعه به دست آوردن بالاترین کیفیت موجود با رعایت استانداردهای جهانی و ملی تولید بوده است.

ما باور داشته و داریم که هدف ما از این فعالیت اقتصادی، حمایت از تولید ملی و صادرات در بخش خصوصی، کارآفرینی برای استعدادهای جوان و نیروهای جویای کار در امر بازاریابی و فروش، ترکیب تجربه بازاریابان و فروشندگان کهنه کار با استفاده از روش‌های نوین بازاریابی، همراه با حضور و درخشش در عرصه بین‌المللی است. تکسو شرایطی را فراهم کرده‌است که تمامی افراد بتوانند محصولات مورد نیاز خود را به راحتی و بدون نیاز به سفرهای درون شهری تهیه کرده و همچنین از فرصت کسب و کار تکسو به صورت پاره وقت و یا تمام وقت بهره ببرند. این امکان ویژه در آن معنا است که خانواده بزرگ تکسو یک فرصت تجاری مطمئن در راه ایجاد یک کسب و کار پایدار اجتماعی است. شرایطی برابر برای هر فرد، تا با تلاش و کوششی سازنده مسیر زندگی حرفه‌ای و شخصی خویش را شکل داده و به مدیریت و رهبری کسب و کار خود بپردازد.

باور و ایمان به آن چه انجام می‌دهیم و اعتقاد به اهداف سازنده در کنار دانش، تفکر و خلاقیت سرمایه پر ارزشی است که ما را در پیمودن مسیر شکوفایی هر روز محکم‌تر به پیش می‌برد. ایجاد تغییر با آن چه انجام می‌دهیم تکیه گاه برداشتن قدم‌های راسخ‌تر ماست. سازمان تکسو هم اکنون بیش از 150 همکار و پرسنل رسمی در سراسر کشور در دو سطح ستادی و پشتیبانی را شامل می‌شود، افتخار داریم که با همراهی متخصصان و برترین نیروهای علمی کشور مسیر رونق صنعت و تجارت را در کشور پیموده‌ایم. بیش از هزاران نفر در اقصی نقاط کشور در جایگاه مشاوران فروش تکسو ثبت نام کرده و به صورت فعال مشغول فعالیت هستند. مفتخریم که مسیری ایمن و اصولی را در امر فروش کشور شکل داده‌ایم و با استفاده از ظرفیت‌های برابر برای تمامی اعضا مسیری طلایی را در رسیدن به برنامه‌ها و اهداف طلایی این خانواده بزرگ در اختیار قرار داده‌ایم. در راستای دستیابی به محصولاتی با کیفیت و قیمتی اقتصادی‌تر و صرفه جویی در زمان، با پشتوانه دانش و تخصص، از سال 1394 مجموعه تکسو خود بصورت مستقیم فرآیند تولید را آغاز کرده و کارخانجات تولیدی خود را راه اندازی نموده است. امروزه محصولات در بسترهای تولیدی شرکت ایجاد و از طریق دفتر کار در اختیار تمامی مشاوران فروش محترم سازمان قرار دارد. رسالت ما در تکسو تمرکز بر تولید برتر، ارائه کیفیت بی‌رقیب و پشتیبانی کامل خدمات و محصولات است. آموزش بی شک از اساسی‌ترین حلقه‌های واسطه موفقیت در این مسیر است. گروه آموزشی مجموعه تکسو و مرکز جامع آموزش‌های تکمیلی، کلید برتری و تفاوت در کسب و کار مشاوران مجموعه است. هدف ما، توسعه و پیشرف همه جانبه تمامی اعضا در کنار یکدیگر و با پشتیبانی همه جانبه است. ما تکسو را تنها در یک نام تجاری و برند متوقف و محدود نساخته‌ایم. با تکیه بر آن چه پیموده‌ایم، سعی بر آن بوده که همواره پیشرو بودن خود را حفظ کنیم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]